Warsztaty językowe

Choć bez znajomości języka obcego ani rusz, nie każdy, kto chce się uczyć, potrzebuje ogólnego kursu. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć warsztaty językowe. Chcesz doszkolić pracowników w języku negocjacji? Warsztaty „Świat efektywnych negocjacji” czekają! Chcesz, by swobodnie uczestniczyli w szkoleniach zagranicznych i stażach za granicą? Mamy dla nich specjalne warsztaty „Survival English” . W ofercie warsztatów językowych przygotowaliśmy również szkolenie „English for jobseekers”, które oswaja z rozmowami kwalifikacyjnymi w języku obcym i uczy, jak napisać swoje CV po angielsku. Te i wiele innych szkoleń językowych dla pracowników czeka w ProfiLingua dla Firm.

"skuteczny i ukierunkowany na efekty kurs językowy"

b2b-block-img(1)

Dla kogo?

Nasza oferta warsztatów skierowana jest przede wszystkim do osób dorosłych, które szukają sposobu na poprawę swoich kompetencji językowych w bardzo konkretnym zakresie i krótkim czasie. Oferujemy zarówno kursy przygotowane dla osób mniej zaawansowanych, jak i dla tych, które uczą się od lat. Podczas warsztatów koncentrujemy się na poprawie umiejętności językowych, zgłębianiu słownictwa i określonych zagadnień gramatycznych oraz potrzebnych wyrażeń, które przydają się podczas prezentacji, negocjacji, spotkań biznesowych czy codziennych sytuacji w trakcie podróży.

Zajęcia warsztatowe oferują przede wszystkim skuteczny i ukierunkowany na efekty kurs językowy, dzięki któremu słuchacze mają okazję poznać wybraną przez siebie sferę języka obcego. Zajęcia mają formę 45-minutowych spotkań, a ich częstotliwość zależna jest od wybranej oferty.

 

Celem warsztatów jest przede wszystkim nauka praktycznych umiejętności. Podczas zajęć „Gramatyka dla praktyka” słuchacze zgłębiają niuanse gramatyczne i szlifują poprawność, warsztaty „Survival English” uczą porozumiewać się na lotnisku, w hotelu i wypożyczalni samochodów, a na kursie „Efektywna komunikacja międzykulturowa” przedstawiamy specyfikę wielokulturowych spotkań biznesowych i uczymy, jak radzić sobie z sytuacjami konfliktowymi. Na Twoich pracowników czekają profesjonalni lektorzy, autorskie materiały i mnóstwo praktycznych informacji podanych w przysłowiowej pigułce.

"celem warsztatów jest nauka praktycznych umiejętności"

Atuty warsztatów językowych

check
Nauka praktycznych umiejętności: uczymy języka potrzebnego do rozwiązywania konkretnych problemów i radzenia sobie z codziennymi sytuacjami za granicą,
check
Szybkie efekty: intensywne szkolenie i informacje podane w inspirujący sposób motywują do nauki,
check
Interesujące tematy warsztatów: mowa ciała, networking, autoprezentacja, perswazja, negocjacje – to tylko niektóre z zagadnień, które zachęcą słuchaczy do rozwoju i nauki języka.
Wypełnij formularz
i skorzystaj z oferty specjalnej
Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o.

Zaufali nam