Kurs indywidualny

W nowoczesnym świecie trudno obejść się bez znajomości języków obcych. Podróże, praca w międzynarodowych korporacjach i przeprowadzka do innego kraju to zaledwie kilka sytuacji, w jakich znajomość języka wszystko ułatwia. Niestety we współczesnym, dynamicznym świecie coraz ciężej znaleźć chwilę czasu na naukę. Mamy na to pomysł. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, stworzyliśmy elastyczny kurs oparty na indywidualnych zajęciach, który umożliwia naukę na własnych warunkach. Można? Można!

"elastyczny kurs oparty na indywidualnych zajęciach"

b2b-block-img(7)

Dla kogo?

Pracownicy w Twojej firmie pracują w systemie zmianowym, a grafik nie pozwala im chodzić na zajęcia w tym samym czasie każdego tygodnia? Szukasz szkoleń językowych, które zapewniają swobodę i dopasowanie do indywidualnych potrzeb? Jeśli tak, to kurs indywidualny z elastycznym grafikiem będzie trafionym wyborem. Zajęcia te skierowane są do osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w regularnie odbywających się lekcjach stacjonarnych. Do wyboru są zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego na poziomach A1-C1, hiszpańskiego i francuskiego na poziomach A1-B2, a także kursy konwersacyjne z języka angielskiego i niemieckiego na poziomach A2-C1 oraz hiszpańskiego i francuskiego na poziomach A2-B2.

Krótko mówiąc, na swoich zasadach i na podstawie stworzonego przez siebie grafiku. Na tym kursie umożliwiamy samodzielny wybór lektora i czasu zajęć, by każdy mógł uczyć się tak efektywnie, jak to możliwe. Nauka podczas kursu indywidualnego z elastycznym grafikiem obejmuje spotkania online z lektorem, skupiające się na zagadnieniach dopasowanych do poziomu słuchaczy. W zależności od wybranego kursu korzystamy z podręczników uznanych wydawnictw językowych lub autorskich materiałów przygotowanych przez naszych lektorów, dla których uczenie jest pasją.

 

Do wyboru oferujemy kurs obejmujący 40 spotkań 60-minutowych lub kurs pełnowymiarowy zapewniający 80 spotkań 60-minutowych. A jeśli chcesz, by pracownicy w Twojej firmie szlifowali przede wszystkim swoje umiejętności komunikacyjne, skorzystaj z naszego pakietu konwersacyjnego w wersji 30 × 60 minut lub 60 × 60 minut.

"na swoich zasadach i na podstawie stworzonego przez siebie grafiku"

Atuty kursu indywidualnego

check
Elastyczny grafik: każdy słuchacz sam decyduje o tym, kto go będzie uczył, jak często i kiedy,
check
Zajęcia online: nauka z dowolnego miejsca – domu, kafejki czy słonecznej plaży na Teneryfie,
check
Autorskie materiały i lektorzy z pasją: inspirujące materiały i nauczyciele z pasją zachęcają do nauki i odkrywania tajników języka obcego.
Wypełnij formularz
i skorzystaj z oferty specjalnej
Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o.

Zaufali nam