Kurs biznesowy

Nowoczesny świat coraz częściej wymaga znajomości języka obcego, a nawet kilku. Często też nie wystarczają już same podstawy – trzeba umieć sprawnie się komunikować w najróżniejszych sytuacjach biznesowych, a także znać słownictwo z wielu obszarów, w których obracają się współcześni ludzie biznesu. Chcesz podnieść kompetencje swoich pracowników? Brać udział w międzynarodowych szkoleniach? Pomóc im korzystać z fachowej literatury, często pisanej w obcych językach? A może solidnie przygotować pracowników do wprowadzenia firmy na rynek międzynarodowy? Dzięki naszemu kursowi biznesowemu to wszystko stanie się łatwiejsze.

"dzięki kursowi biznesowemu wszystko stanie się łatwiejsze"

b2b-block-img(3)

Dla kogo?

Kurs biznesowy jest adresowany przede wszystkim do osób dorosłych, które wykorzystują albo planują wykorzystywać język obcy w różnych sytuacjach i obszarach współczesnego biznesu. Niezależnie od tego, czy rekrutujesz nowych pracowników i chcesz im zapewnić lepszy start w firmie, czy widzisz konieczność podniesienia kompetencji językowych w zespole, który ma już lata pracy za sobą – kurs biznesowy stworzony jest właśnie dla Twojej firmy.

W dobie Internetu i nowoczesnych technologii zmienia się także oblicze nauki. Właśnie dlatego dobraliśmy szereg narzędzi, które razem z tradycyjnymi metodami usprawnią naukę. Co proponujemy? Kluczem do sukcesu będą odpowiednio dobrani lektorzy o biznesowych kwalifikacjach, którzy zaznajomią słuchaczy ze słownictwem z różnych branż, takich jak finanse, marketing, sprzedaż, zarządzanie czy HR. Podczas nauczania wykorzystujemy różne narzędzia i nowoczesne podręczniki, które zapewniają wgląd w świat języka obcego i biznesu.

 

Oprócz lektora słuchacze mają do dyspozycji również platformę online, dostęp do specjalistycznych materiałów dydaktycznych w wersji cyfrowej oraz e-dziennika. Poza narzędziami ważny jest także sposób nauczania. Podczas zajęć kursu biznesowego stawiamy na praktyczną naukę języka z pomocą tzw. case studies, czyli analizy różnych przypadków biznesowych. Pozwala to efektywnie przyswoić słownictwo, zgodnie z potrzebami słuchaczy. Podczas tego kursu kładziemy też nacisk na rozwijanie umiejętności sprawnej komunikacji w różnych sytuacjach biznesowych, więc Twoim pracownikom nie będą straszne ani międzynarodowe konferencje, ani współpraca z zagranicznymi kontrahentami.

"kładziemy nacisk na rozwijanie umiejętności sprawnej komunikacji"

Atuty kursu biznesowego

check
Praktyczna nauka słownictwa i komunikacji: szybkie i efektywne zaprezentowanie słownictwa oraz nauka praktycznych umiejętności językowych,
check
Różnorodna formuła nauczania: lektor, zajęcia online i dostęp do materiałów dydaktycznych umożliwiają elastyczną naukę z dowolnego miejsca,
check
Case studies: analiza ciekawych przypadków biznesowych uatrakcyjnia zajęcia i poszerza słownictwo.
Wypełnij formularz
i skorzystaj z oferty specjalnej
Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o.

Zaufali nam