Oferta dla uczelni

W dobie szybko zmieniającego się świata i powszechnego outsourcingu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wyższych uczelni. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę językową, która obejmuje zarówno prowadzenie lektoratów, jak i szkolenia językowe, w tym specjalistyczne, dla kadry akademickiej.

Od ponad 20 lat świadczymy usługi językowe dla uczelni wyższych, wykorzystując swoją autorską metodę. Naszą ofertę lektoratów wzbogacamy o elementy szkoleń specjalistycznych i branżowych. Świadczymy kompleksowe usługi, a nasze wsparcie nie ogranicza się tylko do oferty edukacyjnej, ale obejmuje też profesjonalną obsługę administracyjną i metodyczną lektoratów. To realne korzyści dla uczelni: wyszkoleni lektorzy z pasją i wieloletnią praktyką, wysoka jakość nauczania i nowoczesne rozwiązania szkoleniowe.

"wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wyższych uczelni"

b2b-block-img(2)

Dla kogo?

Oferta skierowana jest do wyższych uczelni, które poszukują kompleksowej obsługi zajęć językowych na najwyższym poziomie i obejmuje lektoraty oraz szkolenia językowe w formie stacjonarnej, zdalnej oraz w trybie mieszanym (blended) . Zajęcia mogą odbywać się w jednej z naszych 30 placówek, na platformach, jak i na terenie uczelni.

Nauka z ProfiLingua to przede wszystkim elastyczność, profesjonalizm i skuteczność, które przekładają się na rozwój umiejętności językowych wśród studentów i kadry akademickiej. Przystępując do współpracy, konstruujemy unikatowy program, dostosowany do potrzeb konkretnej uczelni. Współpraca przebiega na kilku etapach i rozpoczyna się od przeprowadzenia badania, które ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu lektoraty są „szyte na miarę”: przygotowują do wybranych egzaminów certyfikujących, podnoszą poziom zaawansowania kursantów zgodnie ze skalą CEFR lub mają na celu zaprezentowanie słownictwa specjalistycznego na wybranych kierunkach.

 

Podczas nauczania wykorzystujemy podręczniki uznanych wydawnictw językowych i autorskie materiały szkoleniowe, platformy do nauczania zdalnego, dziennik online i wiele nowoczesnych rozwiązań usprawniających nauczanie. Testy poziomujące, okresowe badanie postępów, coroczne ankiety satysfakcji – cały czas czuwamy nad efektywnością nauczania, osiąganymi rezultatami i zadowoleniem. Wiemy, jak uczyć, by nauczyć.

"unikatowy program dostosowany do potrzeb konkretnej uczelni"

Atuty kursu indywidualnego

check
Program nauczania „szyty na miarę” : lektoraty dopasowane do potrzeb konkretnych uczelni i kierunków,
check
Wieloletnia praktyka: 30 lat doświadczenia na rynku szkoleń językowych, 20 lat świadczenia usług dla uczelni wyższych,
check
Profesjonalne warunki i narzędzia: 30 placówek w kraju, platformy, autorskie materiały.
Wypełnij formularz
i skorzystaj z oferty specjalnej
Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o.

Zaufali nam