Kurs konwersacyjny blended

Współczesny świat dynamicznie zmienia się każdego dnia, zmieniają się też metody nauczania. Nasz kurs konwersacyjny blended to odpowiedź na potrzeby współczesnego świata. Co go wyróżnia? Nowoczesna metoda odwróconej klasy (flipped classroom), nastawienie na naukę komunikacji na odpowiednim dla słuchacza poziomie, od A1 do C1, a także wykorzystanie platformy Sensations English, która usprawnia współpracę z lektorem dzięki wykorzystaniu systemu LMS (Learning Management System).

"nowoczesna metoda odwróconej klasy"

b2b-block-img(6)

Dla kogo?

Zajęcia kursu konwersacyjnego blended są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które chcą pracować nad swoimi umiejętnościami komunikacyjnymi w języku angielskim, a jednocześnie są otwarte na interaktywne metody nauczania. Jeśli czujesz, że tradycyjna nauka już nie wystarcza, nasz nowoczesny kurs blended jest właśnie dla Ciebie i Twoich pracowników. Czekają tu inspirujące materiały, praca własna i dużo, dużo konwersacji.

Podczas tego kursu nauka koncentruje się na komunikacji i konwersacji z wykorzystaniem wspomnianej już metody flipped classroom. Przed zajęciami lektor udostępnia materiały wideo lub artykuły do przeczytania, na podstawie których słuchacze pracują później podczas zajęć konwersacyjnych z lektorem, wykorzystując słownictwo i struktury gramatyczne występujące w opracowanych przed zajęciami materiałach. Brzmi interesująco? Właśnie tak jest.

 

Dzięki platformie Sensations English lektor może nadzorować pracę słuchaczy w domu, a także decydować o wyborze odpowiednich do poziomu materiałów. Dzięki oparciu programu nauczania o nowoczesne metody i interaktywne materiały słuchacze mają stałą styczność z językiem obcym na platformie. Materiały są tam aktualizowane trzy razy w tygodniu (2 nowe wideo i 1 nowy artykuł w każdym tygodniu) i dają wiele możliwości do samodzielnej pracy.

"nauka koncentruje się na komunikacji i konwersacji"

Atuty kursu konwersacyjnego

check
Praktyka konwersacyjna na podstawie samodzielnej pracy: słuchacze najpierw samodzielnie oglądają i czytają, a potem rozmawiają i ćwiczą z lektorem,
check
Inspirujące materiały interaktywne: filmy, artykuły, ćwiczenia – przygotowaliśmy mnóstwo materiałów, które pobudzają ciekawość języka,
check
Monitoring postępów: dzięki platformie online lektor ma nadzór nad pracą słuchaczy i może kontrolować ich postępy.
Wypełnij formularz
i skorzystaj z oferty specjalnej
Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o.

Zaufali nam