Kurs szyty na miarę

Każdy człowiek jest niepowtarzalny i ma indywidualne potrzeby. Również te językowe. Właśnie dlatego opracowaliśmy kurs „szyty na miarę”, który odpowiada na oczekiwania każdego słuchacza. Są to innowacyjne zajęcia indywidualne, które przygotowaliśmy specjalnie po to, aby sprostać dynamicznym potrzebom współczesnego człowieka. Twoi pracownicy przygotowują się do pracy za granicą? Chcą uczestniczyć w konferencjach międzynarodowych? A może pogłębić znajomość gramatyki lub płynnie komunikować się podczas podróży służbowych? Kurs „szyty na miarę” jest właśnie dla nich, bo skupia się na indywidualnych potrzebach każdego słuchacza.


"skupia się na indywidualnych potrzebach każdego słuchacza."

B2B_podstrony_foto1(1)

Dla kogo?

Kurs „szyty na miarę” jest propozycją dla każdego, kto chce się uczyć w swoim tempie i na swoich warunkach. To propozycja szkoleniowa dla osób, którym zależy na maksymalnej elastyczności. Będzie dobrym wyborem w przypadku osób, które mają zmienny grafik oraz pracowników, których praca wiąże się z częstymi wyjazdami służbowymi. Jeśli życie zawodowe Twoich pracowników cechuje duża zmienność i dynamika, kurs idealnie dopasowany do wymagań będzie strzałem w dziesiątkę.

Przed rozpoczęciem nauki wspólnie określamy długość kursu i częstotliwość lekcji. Istnieje również możliwość wybrania formuły zajęć, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Dużo konwersacji, mało gramatyki? Nacisk na zajęcia ze słuchu i rozwój słownictwa? Nie ma problemu, dopasujemy się do Ciebie i Twoich pracowników.

 

Szkolenie będzie miało formułę mieszaną. Co mamy na myśli? Jest to mieszanka samodzielnej pracy na platformie online oraz spotkań na żywo, która pozwala szlifować umiejętności językowe na różnych polach. Dzięki elastyczności i swobodzie w planowaniu zajęć istnieje możliwość dopasowania nakładu pracy do możliwości każdego słuchacza. Zapewnimy również swobodny dostęp do materiałów dydaktycznych w postaci podręczników wiodących wydawnictw językowych, a także do autorskich opracowań. 

"mieszanka samodzielnej pracy na platformie online oraz spotkań na żywo"

Atuty kursu szytego na miarę

check
Mierzalne efekty: bezpośredni kontakt z lektorem pozwala na bieżąco monitorować postępy,
check
Indywidualne dopasowanie zakresu zajęć: razem z lektorem wspólnie określicie czego, jak i kiedy będziecie się uczyć,
check
Elastyczność: wspólnie zdecydujemy, ile czasu słuchacze mogą poświęcić na naukę, kiedy chcą się uczyć i z jakich narzędzi będą korzystać.
Wypełnij formularz
i skorzystaj z oferty specjalnej
Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o.

Zaufali nam