ProfiLingua-B2B-04

31
lat doświadczenia
w nauczaniu

ProfiLingua-B2B-03

480

ponad 480 firm
w obsłudze

ProfiLingua-B2B-02

23

języki

ProfiLingua-B2B-05

3000

lektorów w bazie

ProfiLingua-B2B-01

39
placówek w 27
miastach w Polsce

Sprawdź, gdzie możesz znaleźć nasze placówki

Poznaj naszych lektorów

Anna Kubow
Lektor języka rosyjskiego i angielskiego

W swojej pracy, oprócz profesjonalizmu, cenię sobie poczucie humoru, jestem cierpliwa, uwielbiam spotkania z ludźmi. Staram się, by moje kursy były jak najciekawsze i by kursanci chcieli na nie wracać.

Dariusz Müller
Lektor języka francuskiego i angielskiego
Lubię efektywnie wykorzystywać czas kursantów, to jest staram się dobierać materiały dydaktyczne tak, by kontakt z językiem obcym był jednocześnie szansą na dowiedzenie się czegoś o świecie.
Natalia Tomaszewska
Lektor języka angielskiego

Uważam, że najważniejsza w nauce jest forma w jakiej przekazywana jest wiedza. Dlatego przyjazna atmosfera na moich zajęciach to podstawa.

Adam Barzdo
Lektor języka angielskiego

W nauczaniu języka angielskiego największą radość sprawa mi obserwowanie jak moi słuchacze podnoszą swoją kompetencję językowe i zrealizują wyznaczone sobie cele takie jak zdobywanie certyfikatów z języka angielskiego czy po prostu uzyskanie możliwość swobodnej komunikacji w języku angielskim.

Katarzyna Marschollek
Lektor języka niemieckiego
Hallo! Nazywam się Kasia! Zostałam lektorką języka niemieckiego  z prostej przyczyny  - niemiecki fascynował mnie od najmłodszych lat, uwielbiałam wprost zgłębiać jego tajemnice -  czytając, bawiąc się, słuchając.

Kursy dla firm prowadzimy od ponad 30 lat. W tym czasie pomogliśmy tysiącom Kursantów wspierając ich pasję i rozwój. Wieloletnie doświadczenie przekłada się również na skuteczność – nasi Słuchacze osiągają 95%–100% zdawalności na egzaminach. Świetne rezultaty są wynikiem unikatowego systemu monitorowania ich indywidualnych postępów – ProfiLingua Quality Control, będącego gwarancją sukcesu na egzaminie. Zapewniamy narzędzia, które czynią naukę nie tylko przyjemną, lecz także skuteczną. Ponadto - nasi Kursanci mają dostęp do Strefy Słuchacza, e-Platformy, biblioteki i mediateki.