ProfiLingua-B2B-04

31
lat doświadczenia
w nauczaniu

ProfiLingua-B2B-03

480

ponad 480 firm
w obsłudze

ProfiLingua-B2B-02

16

języków

ProfiLingua-B2B-05

1000

ponad 1000 lektorów w bazie

ProfiLingua-B2B-01

26
placówek w całej Polsce

Jesteś zainteresowany ofertą dla firm?
 
Zadzwoń lub napisz:

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 534 572 373

Kopia – Kopia – Projekt bez nazwy  +48 531 801 702

mail dlafirm@tutore.eu

 

 

Poznaj naszych lektorów

Dariusz Müller
Lektor języka francuskiego i angielskiego
Lubię efektywnie wykorzystywać czas kursantów, to jest staram się dobierać materiały dydaktyczne tak, by kontakt z językiem obcym był jednocześnie szansą na dowiedzenie się czegoś o świecie.
Natalia Tomaszewska
Lektor języka angielskiego

Uważam, że najważniejsza w nauce jest forma w jakiej przekazywana jest wiedza. Dlatego przyjazna atmosfera na moich zajęciach to podstawa.

Katarzyna Marschollek
Lektor języka niemieckiego
Hallo! Nazywam się Kasia! Zostałam lektorką języka niemieckiego  z prostej przyczyny  - niemiecki fascynował mnie od najmłodszych lat, uwielbiałam wprost zgłębiać jego tajemnice -  czytając, bawiąc się, słuchając.

Kursy dla firm prowadzimy od ponad 30 lat. W tym czasie pomogliśmy tysiącom Kursantów wspierając ich pasję i rozwój. Wieloletnie doświadczenie przekłada się również na skuteczność – nasi Słuchacze osiągają 95%–100% zdawalności na egzaminach. Świetne rezultaty są wynikiem unikatowego systemu monitorowania ich indywidualnych postępów – ProfiLingua Quality Control, będącego gwarancją sukcesu na egzaminie. Zapewniamy narzędzia, które czynią naukę nie tylko przyjemną, lecz także skuteczną. Ponadto - nasi Kursanci mają dostęp do Strefy Słuchacza, e-Platformy, biblioteki i mediateki.