Kurs specjalistyczny

W świecie postępującej globalizacji znajomość języka obcego jest jedną z najważniejszych kompetencji, jakie możesz posiadać. Języki ułatwiają komunikację we wszystkich aspektach życia, a sfera zawodowa to miejsce, w którym znajomość języków jest niezwykle ważna. Pracownicy w Twojej firmie muszą efektywnie współpracować z kolegami z zagranicy? A może są wysyłani na międzynarodowe szkolenia? W obu przypadkach przyda im się znajomość języków obcych w specjalistycznym zakresie.

"sfera zawodowa to miejsce, w którym znajomość języków jest niezwykle ważna"

b2b-block-img(4)

Dla kogo?

Kurs specjalistyczny przeznaczony jest przede wszystkim dla tych osób, które chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie języka obcego specjalistycznego. Na tym kursie umożliwiamy rozwinięcie sprawności językowej w zakresie branż wysoko wyspecjalizowanych, takich jak medycyna, prawo czy IT, jak również opanowanie języka potrzebnego w swobodnej komunikacji w branżach takich jak gastronomia czy budownictwo. Niezależnie od tego, czy pracownicy są dopiero na początku swojej kariery zawodowej, czy też chcą dokształcić się w dziedzinie, w której od dawna pracują, kurs specjalistyczny został stworzony przez nas z myślą właśnie o nich.

Nasza oferta jest przygotowana dla zajętych, dynamicznych ludzi, którzy chcą połączyć naukę języka z innymi obowiązkami. Zajęcia kursu specjalistycznego odbywają się online i stacjonarnie, z wykorzystaniem podręczników uznanych wydawnictw językowych, a także autorskich materiałów, dostępnych również w formie cyfrowej. Kursy specjalistyczne są opracowane z myślą o osobach zabieganych i zapracowanych – jeśli nie masz czasu spotkać się z lektorem osobiście, możesz odbyć zajęcia online. Słownictwo, które chcesz poznać, prezentowane jest w efektywny i przystępny sposób.

 

Zaletą kursu jest staranny dobór lektorów, którzy oprócz doświadczenia w podobnego rodzaju kursach mają też wiedzę z danej branży. Dzięki temu masz pewność, że pracownicy w Twojej firmie uczą się od osób, które nie tylko przekazują teoretyczne podstawy języka, ale też pokazują, jak praktycznie wykorzystywać specjalistyczne słownictwo z danej branży. Naszym celem jest nauczyć słuchaczy swobodnie się porozumiewać i zapoznać ich ze słownictwem charakterystycznym dla wykonywanej pracy.

"opracowane z myślą o osobach zabieganych i zapracowanych"

Atuty kursu specjalistycznego

check
Szybkie efekty: nauka słownictwa i wykorzystanie go w praktycznej komunikacji pomaga szybko pozbyć się bariery w mówieniu,
check
Elastyczność i swoboda: dostęp do materiałów dydaktycznych pozwala uczyć się w dowolnym momencie,
check
Odpowiedni lektor: kontakt ze starannie dobranym lektorem umożliwia naukę od kogoś, kto jest obeznany w danej branży.
Wypełnij formularz
i skorzystaj z oferty specjalnej
Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o.

Zaufali nam