Kurs fast&S.M.A.R.T.

Znajomość języka obcego jest jedną z najważniejszych kompetencji w nowoczesnym świecie. Ułatwia podróżowanie, zdobywanie wiedzy z obcojęzycznych źródeł i znalezienie pracy za granicą. Pracujesz w międzynarodowej korporacji? Pracownicy w Twojej firmie współpracują z kolegami zza oceanu? Wprowadzasz swój biznes na międzynarodowy rynek? Bez języka obcego się nie obędzie. Wiemy, jak Ci w tym pomóc. Szybko, skutecznie i w nowoczesny sposób.

"sfera zawodowa to miejsce, w którym znajomość języków jest niezwykle ważna"

b2b-block-img

Dla kogo?

Kurs fast&S.M.A.R.T. to propozycja dla osób powyżej 14. roku życia, które chcą szybko opanować język obcy, przełamać barierę językową i poznać tajniki, które umożliwiają efektywną komunikację. Naukę na kursie fast&S.M.A.R.T. można rozpocząć od dowolnego momentu, bo przygotowaliśmy szkolenia aż na 12 poziomach zaawansowania: od początkującego aż do zaawansowanego. Jeśli pracownicy w Twojej firmie chcą szybko podnieść swoje umiejętności językowe, szkolić się za granicą lub uczestniczyć w międzynarodowych targach, ten kurs jest właśnie dla nich. Nauczymy ich szybko i skutecznie.

Szybko, wydajnie i z wykorzystaniem najnowszych technologii. Kurs Fast&S.M.A.R.T. jest połączeniem tradycyjnych zajęć z lektorem z nauką na platformie online. Mieszana formuła kursu daje możliwość kontaktu z nauczycielem, który będzie systematycznie oceniać postępy słuchaczy, oraz dostęp do ćwiczeń interaktywnych i materiałów dydaktycznych na platformie e-learningowej. Teraz Twoi pracownicy mogą uczyć się w swoim tempie i kiedy chcą. W domu, w kawiarni czy w parku.

 

Zaletą kursu jest swoboda, elastyczność i dopasowanie do indywidualnego tempa, dzięki którym każdy może się uczyć się na swoich zasadach, korzystając z wiedzy i doświadczenia lektorów ProfiLingua oraz nowoczesnej technologii. Lekcje obejmują dwie 60-minutowe lekcje stacjonarnie lub zdalnie oraz dwie 30-minutowe ‘porcje’ pracy własnej na platformie.

"opracowane z myślą o osobach zabieganych i zapracowanych"

Atuty kursu fast&S.M.A.R.T.

check
Oszczędność czasu: słuchacze uczą się języka wtedy, gdy mają czas i ochotę,
check
Szybkie efekty: zajęcia z lektorem, praca własna na platformie, pomoce dydaktyczne, ćwiczenia interaktywne i sprawdzone techniki nauczania sprawiają, że wiedza przyswajana jest szybko i efektywnie,
check
Monitoring postępów: lektorzy oceniają postępy podczas zajęć, a ćwiczenia interaktywne na platformie są natychmiastowo weryfikowane po zakończeniu zadania.
Wypełnij formularz
i skorzystaj z oferty specjalnej
Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o.

Zaufali nam