Największa szkoła
językowa w Polsce

Jesteśmy największą szkołą językową w Polsce z 32-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Jako dział klientów korporacyjnych obsługujemy ponad 480 firm w ponad 50 miastach Polski. Posiadamy 29 placówek zlokalizowanych w 19 miastach. Na bieżąco współpracujemy z około 3000 lektorów zarówno polskich, jak i natywnych, ucząc łącznie 23 języków.

 

Wypełnij formularz
i skorzystaj z oferty specjalnej
Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o.

ProfiLingua-B2B-04

32
lata doświadczenia
w nauczaniu

ProfiLingua-B2B-03

480

ponad 480 firm
w obsłudze

ProfiLingua-B2B-02

16

języków

ProfiLingua-B2B-05

1000

ponad 1000 lektorów w bazie

ProfiLingua-B2B-01

26
placówek w całej Polsce

Uczymy autorską metodą PROFI

To nowoczesna metoda nauczania języka i jednoczesnego rozwoju kompetencji miękkich- kluczowych umiejętności XXI wieku.
Metoda PROFI wspiera nakreślenie indywidualnego, określonego celu o opracowanie zorganizowanego planu nauki zorientowanego na rezultat, a to wszystko w przyjaznej atmosferze kursów dostosowanych specjalnie do indywidualnych potrzeb słuchacza.
Kursy językowe dla firm- metoda PROFI

Jesteśmy centrum egzaminacyjnym

B2 FIRST (FCE)

First Certificate In English

C1 ADVANCED (CAE)

Certyficate In
Advanced English

C2 PROFICIENCY (CPE)

Certificate of
Proficiency in English

IELTS

International English Language Testing System

Język angielski ogólny

TELC

The European Language Certificates
różne języki, m.in. angielski, niemiecki, rosyjski,
polski dla obcokrajowców, hiszpański, francuski, włoski

LCCI/EfB

London Chamber of Commerce
and Industry English for Business

Język angielski biznesowy

Zamów bezpłatny audyt językowy!

ZAMÓW ROZMOWĘ ✆

Do każdego projektu w naszej firmie
przypisany jest koordynator oraz opiekun czuwający nad jakością nauczania.

1 Przygotowanie
 • Wyznaczenie indywidualnego opiekuna projektu po stronie szkoły
 • Przeprowadzenie kwalifikacji językowej składającej się z testu poziomującego oraz rozmowy z metodykiem
 • Ustalenie celów kursu
2 Planowanie
 • Utworzenie grup
 • Przygotowanie harmonogramu szkolenia
 • Opracowanie programu nauczania oraz dobór materiałów dydaktycznych
 • Dobór lektorów
3 Wdrożenie projektu
 • Monitorowanie frekwencji i postępów w nauce
 • Badanie satysfakcji uczestników (ankieta ewaluacyjna)
 • Przygotowanie comiesięcznych raportów oraz rozliczeń
4 Zakończenie projektu
 • Przeprowadzenie końcowych testów postępu
 • Przekazanie opinii opisowych oraz certyfikatów
 • Podsumowanie realizacji celów szkoleniowych

Nasze referencje

Sąd okręgowy w Warszawie
Zajęcia zostały przez uczestników ocenione bardzo dobrze pod kątem merytorycznym i dydaktycznym. Życzliwe i otwarte nastawienie Szkoły Języków Obcych PROFI — LINGUA do wymagań Sądu Okręgowego w Warszawie zachęcają do kontynuowania współpracy.
Collegium Da Vinci
Do wyboru WSiP S.A. spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne, takie jak oferowana przez Firmę wysoka jakość usług, ale również szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm i rzetelność kadry.
Collegium Civitas
Od samego początku współpracy, Empik School Warszawa Junior wykazuje się zaangażowaniem i dbałością o prawidłowy przebieg procesu nauczania. Szkoła Języków Obcych — Empik School jest solidnym, profesjonalnym, nowoczesnym i w pełni wywiązującym się ze swoich zobowiązań partnerem we współpracy. Jakość tej współpracy oceniamy na wysokim poziomie.
Ministerstwo Obrony Narodowej
W zgodnej opinii uczestników szkolenia oraz Zleceniodawcy, Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua należycie wywiązała się ze wszystkich zobowiązań umownych, a także zrealizowała przedmiotowe szkolenia w sposób rzetelny i profesjonalny.
NASK - Państwowy Instytut Badawczy
Podstawą kontaktów ze WSiP S.A. jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera.
Polskie Linie Kolejowe S.A.
Z całym przekonaniem możemy polecić Szkołę Języków Obcych Profi-Lingua jako rzetelnego i profesjonalnego partnera odznaczającą się doświadczeniem i fachowością w zakresie oferowanych szkoleń.
IZOBLOK S.A.
Jesteśmy zadowoleni z poziomu organizacji kursów a przede wszystkim z wysokich kwalifikacji wykładowców prowadzących zajęcia. Sposób prowadzenia zajęć oraz stosowane materiały dydaktyczne sprawiają, że nauka jest efektywna i ciekawa.
Centrum Projektów Polska Cyfrowa
Zajęcia prowadzone byty przez wykwalifikowanych lektorów polskich. Na uwagę zasługuje fakt dużego zaangażowania, a także ciekawy i pomysłowy sposób prowadzenia zajęć.
Wypełnij formularz
i skorzystaj z oferty specjalnej
Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o.

Kursy dla firm prowadzimy od ponad 30 lat. W tym czasie pomogliśmy tysiącom Kursantów wspierając ich pasję i rozwój. Wieloletnie doświadczenie przekłada się również na skuteczność – nasi Słuchacze osiągają 95%–100% zdawalności na egzaminach. Świetne rezultaty są wynikiem unikatowego systemu monitorowania ich indywidualnych postępów – ProfiLingua Quality Control, będącego gwarancją sukcesu na egzaminie. Zapewniamy narzędzia, które czynią naukę nie tylko przyjemną, lecz także skuteczną. Ponadto - nasi Kursanci mają dostęp do Strefy Słuchacza, e-Platformy, biblioteki i mediateki.